ETEST®

etest k pneumoniae

 

Lietošanai gatavi antibakteriālās uzņēmības testa (AUT) stripi, lai identificētu Minimālo Inhibīcijas Koncentrāciju (MIK).

Citkārt klīnicistiem nepieciešama padziļinātāka informācija par to, ko nodrošina AUT. Testi ir starptautiski atzīti, un to darbība ir pārbaudīta visā pasaulē, ETEST® lietošanai gatavie reaģentu stripi nosaka MIK veidu skalas mērogā.

Tests palīdz atklāt MIK, noskaidrot vai organisms ir lēni augošs, uzturvielām nepilnīgs, vai tas pieprasa daudz izejvielu. Tas spēj arī apstiprināt vai noteikt zemu rezistenci vai jaunu rezistences mehānismu. Testējiet jaunas/ ne-rutīnas antibiotikas un pielāgojiet antibakteriālo terapiju.

ETEST® stripi – orģinālgradienta minimālās inhibīcijas koncentrāta stripi tiek uzskatīti par zelta standarta metodi. Tests atbilst saviem izcilības kritērijiem un ir vairāk nekā uzticams antibiotiku, anti-fungālo un anti-mikobakteriālo aģentu minimālās inhibīcijas koncentrācijas noteikšanā. ETEST® ir plastikāta strips ar iepriekš noteiktiem 15 antibakteriālo koncentrāciju nemainīgiem gradientiem. Tests ir vienkāršs, izmaksu efektīvs, un sniedz lielāku precizitāti nekā automatizētais Kirby – Bauer antibakteriālais uzņēmības tests (AUT). ETEST® piedāvā plašu klāstu, to starp vairāk nekā 100 antibakteriālas references dažādās kategorijās: antibiotiku, anti-fungālie, anti-mikobakteriālie, un antibakteriālie rezistences testi (ART).

 

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map