Nikon Eclipse Ts2R Inverted Research Microscope

nikon eclipse ts2r inverted research microscope

Eclipse Ts2R ir kompakts invertais pētījumu mikroskops, kas ir konfigurējams ar visdažādākajām novērošanas metodēm. Plašais novērošanas metožu spektrs, kompaktais korpuss un uzlabotā parocība sniedz efektivitāti laboratorijas pētniecības jomā un uzlabo ikdienas darba plūsmu.

Papildus tradicionālajām kontrasta metodēm, Eclipse Ts2R piemīt universālās novērošanas metodes, tostarp fāžu kontrasta, DIC, Hoffman modulācijas un Emboss kontrasts. Eclipse Ts2R ir arī savienojams ar lielas jaudas un kvalitātes optiskajām iekārtām un darbojas līdzīgi mikroskopam Eclipse Ti, kas nodrošina skaidrus, precīzus attēlus.

Nikon Eclipse Ts2 Inverted Routine microscope

nikon eclipse ts2 inverted routine microscope

Izmantojot Nikon nozares vadošo CFI60 optisko sistēmu un LED apgaismojumu diaskopiskiem (luminiscē caur paraugu) un epi – fluorescences attēliem, jaunais Eclipse TS2 mikroskops piedāvā lieliskus, skaidrus attēlus. Mikroskops ļauj efektīvāk pētīt un fiksēt šūnu kultūras. Turklāt nesen izstrādātā kontrasta novērošanas un racionalizētā darbības metode - uzlabo tā izmantošanu ikdienas laboratorijas darbā.

Nikon Eclipse Ci-E upright microscope

nikon eclipse ci e upright microscope

Nikon Eclipse Ci-E piedāvā vismodernāko ergonomiku, pilnībā automatizētu, kompakta dizaina mikroskopu. Mūsdienīgs un ērts, ar vienlaicīgi funkcionējošu objektīvu, kondensatoru un gaismas intensitātes slēdzi, lai Jūs varētu koncentrēties tikai uz paraugu, bez rūpēm par mikroskopa darbību. 

Nikon Eclipse Ci-L/S upright microscope

nikon eclipse ci l s upright microscope

Labākais un efektīvākais klīnisko mikroskopu klasē – Eclipse Ci-L / S piedāvā vismodernāko ergonomiku, izturību un nepārspējamu izšķirtspēju, apvienojot visu kompaktā dizainā. CI-L ietver augstas intensitātes LED optisko sistēmu, kas ir brīva no IR, ievērojami samazinot acu saspringumu lietotājiem, kas pavada daudzas stundas pie mikroskopa. LED apgaismojums piedāvā arī ļoti zemu enerģijas un siltuma patēriņu un novērš krasas temperatūras izmaiņas, kas notiek ar halogēna gaismas avotiem. Mikroskops nodrošina dažādas mikroskopijas metodes: tumša lauka, fāzes kontrastu, vienkāršo polarizāciju un jutīgo krāsu polarizāciju testēšanai. 

.

Nikon Eclipse E200 rutīnas /apmācības mikroskops

nikon eclipse e200 routine educational microscope

Eclipse E200-LED ir augstas kvalitātes bioloģiskais mikroskops, ideāli piemērots lietošanai laboratorijā vai studentu apmācībai. Ar savu LED Eco- apgaismojuma sistēmu, laboratorijas mikroskops veido spilgtus, asus un skaidrus attēlus, lai ievērojami uzlabotu attēla kvalitāti. Uzticamajam Eclipse E200-LED mikroskopam piemīt lietošanas ērtums un stabilitāte, kas ir kopīga īpašība visiem Nikon mikroskopiem un tas ir  savienojams ar daudziem augstās kvalitātes Eclipse sērijas mikroskopu piederumiem.

Nikon Eclipse E100 apmācības mikroskops

nikon eclipse e100 educational microscope

Eclipse E100-LED ir augstas kvalitātes un ilgai izmantošanai paredzēts mikroskops ar izcilu optisko izšķirtspēju apvienojumā ar elegantu ergonomiku. E100-LED ir ideāls kā izglītības tā studentu pētniecības darbu mikroskops. Tas ietver Nikon ekskluzīvo CFI infinity optisko sistēmu un augstas intensitātes LED eko- apgaismojuma sistēmu, kas ir brīva no IR, praktiski novērš acu nogurumu tā lietotājiem. Mikroskops ir uzlabots ar Nikon BE Plan Achromat objektīviem un paredzēts īpaši E100 ar lielisku optisko uzlabojumu un izteikti līdzenu optisko darba virsmu. Tas nozīmē skaidrus, spilgtus attēlus katrā palielinājumā.

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map