Preanalītiskie produkti

Greiner Bio One Preanalytics

Greiner Bio-One Preanalytics attīsta asins, urīna un siekalu paraugu kolekciju sistēmas, balstoties uz klienta vajadzībām un prasībām diagnostikas tirgū. Greiner Bio-One Preanalytics vēlas un cenšas panākt rutīnas uzdevumu atvieglošanu un daba drošību klīnikās, laboratorijās kā arī ārstu privātpraksēs. Produkti veiksmīgi tiek pārstāvēti visa pasaulē un tiek atpazīti ar zīmola vārdu VACUETTE®.

Venozo Asiņu Savākšana

Venous Blood Collection

VACUETTE® zīmola nosaukums ir sinonīms asins savākšanas sistēmu progresam un inovācijām jau vairākus gadus. Gluži kā citi tendenču pirmatklājēji VACUETTE® sistēmām ir daudz pakaļdarinājumu, bet tās kvalitātes noslēpumu nav spējis atklāt un aizstāt neviens.

Visas VACUETTE® sistēmu komponentes ir pieejamas dažādās versijās un nosedz plašu aplikāciju spektru. Plašais stobriņu klāsts atbilst visdažādākajām rutīnas darbu prasībām modernās laboratorijās, kā arī speciālām laboratorijas vajadzībām. Stobriņu turētāji un punkcijas sistēmas var izvēlēties un pielāgot atkarībā no pacienta individuālo vēnu stāvokļa un dažādiem drošības apsvērumiem. 

Drošības produkti

Safety Products

Ar veselības aprūpi saistītā nozarē traumas ar asiem priekšmetiem ir visbiežākais iemesls infekciju slimību transmisijai, turklāt dūriens ar infekciozu adatu ir viens no augstākajiem riskiem. Vairāk nekā 50% no statistikā reģistrētajiem gadījumiem liecina, ka cietušie ir tieši medmāsas, ārsti un laboratorijas speciālisti.

Tādas darba traumas, kā dūriens ar adatu - mūsdienās nedrīkstētu vairs atgadīties. Lietojot VACUETTE® Safety produkciju – šo risku var no ikdienas izslēgt.

Izvēloties strādāt ar VACUETTE® Safety produkciju, Jūsu darba aprīkojums automātiski atbilst Eiropas Savienības direktīvā noteiktajiem kritērijiem (EU 2010/32)

Transportēšanas piederumi

Transport Line

VACUETTE® Transporta līnijas produkcija garantē drošu transportu B kategorijas bioloģiski aktīvām vielām, sākot ar asins paraugu kolekcijām līdz pat analīzēm, kas veicamas laboratorijā.

Transporta sistēmas ir pārbaudītas un apstiprinātas pēc ADR/RID prasībām. (ADR - European Agreement concerning the International Carriage of Dangerous Goods by Road.  RID - Regulation concerning the International Carriage of Dangerous Goods by Rail.)

Urīna Savākšana

Urine Collection

As a potentially infectious sample material, urine must be transported, analysed and stored in a closed system. The sterile tubes and the matching accessories are particularly suited to microbiological and clinical chemistry diagnosis. The wide range of designs, such as the VACUETTE® urine collection tubes with a conical base to examine urine sediment, considerably extend the analytical options.

MiniCollect® Kapilāro asiņu savākšānas sistēma Jaunums

MiniCollect Capillary Blood Collection System NEW

The MiniCollect® product line is a functional capillary blood collection system, which has been especially developed for patients with difficult veins, children and neonates. Our innovative design guarantees high functionality and flexibility during use. The unique construction of the closure cap makes it possible for the user to collect a blood sample from the MiniCollect® tube, without opening it, thus saving time and ensuring increased safety.

 

Par SIA "Diamedica"

SIA Diamedica ir viens no trim Diamedica grupas uzņēmumiem. Pārējie šīs grupas uzņēmumi ir OÜ Diamedica Igaunijā un Diamedica UAB Lietuvā. SIA Diamedica piedāvā analizatorus, reaģentus un tehniskos pakalpojumus medicīniskām, zinātniskām un ar ražošanu saistītām laboratorijām, kā arī vizuālas diagnostikas aprīkojumu un mikroskopu sistēmas.

 

ISO 9001:2015

Kopš 26.11.2012. SIA Diamedica pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO 9001.

ISO 9001 serifikats LVmin

 

Konfidencialitātes politika

Mūsu kontakti

  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  +371 67577833
  +371 67578270
Augusta Deglava iela 66, Rīga, LV-1035

Our Map